KOKOŞ HANIM BİJUTERİ ve KOZMETİK

 

HAKKIMIZDA

 

 

Kokoş Hanım markası olarak perakende mağazacılık sektöründe hizmet veren bir markayız. Türkiye'nin çeşitli illerinde bulunan şubelerimiz ile müşterilerine en moda ürünleri sunan öncü firmalardan birisiyiz. Başlıca ürün gruplarımız bijuteri ve kozmetik. Bunun yanı sıra çanta, cüzdan, kemer, güneş gözlüğü, şal ve fular gibi ürün gruplarımız da bulunuyor.

 

Kokoş Hanım geniş üretim ve ithalat ağı sayesinde geniş bir ürün yelpazesi oluşturur. Müşterilerimize her zaman en trend ürünleri sunuyoruz. İzlediğimiz uygun fiyat politikası sayesinde her müşterimizi ürünlerimizle mutlu etmeyi başardık, başarmaya devam ediyoruz.

 

Ürünlerimizi kargo ile satın alabileceğiniz gibi mağazalarımızdan görerek de teslim alabilirsiniz. İade ve değişim işlemlerini kolaylaştırmak adına faturanızla beraber size en yakın Kokoş Hanım şubesine giderek ürünleri değiştirme ve iade etme imkanı sağlıyoruz. Amacımız mağazalarımızda sunduğumuz kusursuz ve tamamen müşteri memnuniyeti üzerine olan hizmeti internet ortamına taşımak.

 

Tek hedefimiz siz değerli müşterilerimize her zaman en trend ürünleri her zaman en uygun fiyatlarla sunabilmek. Bu süreçte sizden gelen talepler doğrultusunda kendimizi her geçen gün bir tık daha geliştirerek en iyi hizmeti sunacağız.

 

 

Siz isteyin, biz yapalım.

 

 

 

 

 

 

Kokoş Hanım Bijuteri ve Kozmetik San. ve Tic. Ltd. Şti.
                        Moda Seni Takip Etsin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR