Neden Kokoş Hanım Bijuteri ve Kozmetik Bayiliği?

 

Kokoş Hanım bijuteri bayiliği aldığınızda yatırım maliyetinizi 3-9 ay gibi çok kısa bir sürede kazanabilirsiniz.

 

Kısıtlı bütçe ile mağaza açmak isteyen bayilerimiz için yatırım desteği sağlıyoruz. Yatırım maliyetinizin %50'sini sözleşme aşamasında peşin alıyoruz, kalan ödemenizi şirketimiz bünyesinde 0 faiz ile taksitlendiriyoruz. Bu şekilde yatırım sermayenizi 2 katına çıkartıyoruz.

 

Kokoş Hanım bayisi olduğunuzda size ve personelinize satış eğitimi, program eğitimi, raf düzeni, mağaza düzeni gibi tüm eğitimler verilmektedir.

 

Mağazanıza her zaman en uygun fiyatlarla ürün temini yapılmaktadır. Satışlarınızdan kar marjınız %100-%150 arasında değişmektedir.

 

Raflarınızda her zaman en moda ürünler sergilenir.

 

Ürün seçimleriniz merkez ofisimizden veya depolarımızdan kendiniz seçebilir, online sipariş verebilir veya size atanan danışman ile whatsapp üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Seçtiğiniz lokasyon uzman ekibimiz tarafından yerinde incelenir, uygun görüldüğü taktirde tasarıma başlanır. Yapılan fizibilite sonucunda yatırım maliyetinizi karşılamayacak bir nokta olduğuna karar verilirse ekibimiz sizinle beraber yeni bir lokasyon arayışına başlar.

 

Mağaza lokasyonu hazır olduktan sonra mimari ekibimiz mağazanın tasarımına başlar. Mağazanız kurumsal kimliğimize en uygun şekilde tasarlanıp uygulamaya başlanır.

 

Mağazanız açıldıktan sonra, mağazanızın reklam ve tanıtımları yapılır.

 

Mağazanızın reklam ve tanıtımları için grafiker ekibimiz sizlere sosyal medya paylaşımları hazırlayarak sayfalarınızın popülerliğini arttırarak kurumsal kimliğimizi yansıtır.

 

 

Kokoş Hanım bijuteri bayilerinden hiçbir isim hakkı bedeli, franchise bedeli, tabela hakkı, reklam payı, gelirden pay gibi ödeme almaz.

 

 

Kokoş Hanım takı bijuteri bayisi olmak istiyorum. Takı bijuteri bayilik için yatırım maliyeti nedir?
 - Yatırım maliyetleri mağazanızın konumu, metrekaresi ve içerisinde istediğiniz ürün çeşitleri ile değişkenlik gösterebilmektedir. Ortalama 50m2 bir mağazanın yatırım maliyeti 200.000 TL ile 320.000 TL arasında değişmektedir.

 

 

Kokoş Hanım takı bijuteri bayisi olmak için yeterli bütçem yok. Ne yapabilrim?
 - Kokoş Hanım sizlere onay verdikten sonra ödemenizin %50'sini sözleşme aşamasında alıyoruz. Kalan tutarı sizler için %0 faiz ile taksitlere bölüyoruz. Bu kolaylığı sağlayan tek firmayız.

 

Bayilik almak istiyorum ancak takı bijuteri hakkında bilgim yok.
 - Kokoş Hanım'ın uzman ekibi 7/24 hizmet veriyor. Satış öncesi eğitimler, satış sonrası anlık destekler ile tüm ihtiyaçlarınız için her zaman yanınızdayız. Ayrıca mağaza kurulumundan önce eğitim alıyorsunuz, mağaza kurulduktan sonra ekibimiz sizlerle beraber 3 gün boyunca mağazanızda satışta eğitime devam ediyor.

 

Neden Kokoş Hanım?
 - Çünkü Kokoş Hanım her zaman kazan-kazan sistemi ile bayisini korumaktadır. Rakiplerinin aksine Kokoş Hanım'ın tedarik ettiği ürünler en uygun fiyat garantisi ile elinize ulaşır. Üstelik rakiplerinizin sattığı fiyatlardan daha ucuza ürün satmanıza rağmen kar marjınız %100-%150 arasında olmaktadır.

 

Ürün fiyatları nedir?
 - Kokoş Hanım bünyesinde 54.000+ ürün bulunmaktadır. Müşterileriniz mağazanıza girdiğinde 1 TL ile 2.500 TL arasında ürünleri görebilir. Kokoş Hanım bijuteri alanında yaptığı imalatlarla benzersiz ürün imkanı sunmaktadır. Ayrıca ithalat ağımız ile en güncel ürünler rakiplerinizden önce ilk sizin rafınızda yerini alır.

 

Toptan satış yapıyor musunuz? 
 - Evet, Kokoş Hanım'dan toptan olarak ürün alımı yapabilirsiniz. Bunun için bizlere 0850 255 55 25 numaralı hattan whatsapp veya arayarak ulaşabilirsiniz.

 

Ürün grupları nelerdir?
 - Kokoş Hanım bijuteri ve kozmetik bayisi olduğunuzda mağazanızda çelik ürünler, bijuteri ürünleri, kozmetik ürünleri, kol saati, tekstil grupları, çanta ve cüzdan grupları gibi bir çok ürün grubu bulunuyor. Daha detaylı ifade etmek gerekirse; çelik küpe, çelik kolye, çelik halhal, çelik yüzük, zirkon taşlı küpe, zirkon taşlı kolye, zirkon taşlı yüzük, garantili renk atmaz bijuteri grupları, ucuz takı ürünleri, yüzükler, tüm toka grupları, bir kozmetik mağazasında olması gereken tüm kozmetik ürünleri, şapka, atkı bere, eldiven, çorap, modern şapkalar, bay-bayan kol saatleri, marjinal ürünler, hediyelik ürünler ve daha bir çok yan ürün grubu.

 

Çok fazla ürün var. Kokoş Hanım bijuteri bayisi olursam bunların hepsini almak zorunda mıyım?
 - Elbette hayır. Ürün grupları mağazanızın metrekaresi, konumu, müşteri potansiyelinize göre hazırlanmaktadır. Uzman bayi ekibimiz sizlere satabileceğiniz ürün gruplarını sunar. Seçim her zaman size aittir.

 

Kokoş Hanım'dan bayilik almak için konum önemli mi?
 - En iyi satışı yakalayabilmek için doğru konum seçimi çok önemlidir. İnsan trafiğinin yüksek olduğu caddeler veya AVM'ler bu iş için en doğru seçimdir. Lokasyon seçiminde uzman ekibimiz size yardımcı olmaktadır.

 

 

Aklınıza takılan tüm sorular için bizlere günün her saati 0850 255 55 25 whatsapp destek hattımıza yazabilir, [email protected] adresine e-posta yollayabilir veya mesai saatleri içerisinde 0850 255 55 25 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

 

Kokoş Hanım Bijuteri Kozmetik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Moda Seni Takip Etsin!

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR